O nás

 

ITexpres s.r.o. je společnost podporující rozvoj Internetu v Plzni a okolí.
Naším hlavním cílem je umožnit uživatelům rychlé, kvalitní, spolehlivé a skutečně neomezené připojení k Internetu a k němu všechny ostatní služby jako VoIP telefon, IPTV nebo hosting pro kompletní pokrytí Vašich potřeb.

Rychlost a pružnost

1

Rychlý, spolehlivý a pružný přístup k Internetu je nezbytnou součástí života každé moderní společnosti, prakticky ve všech oborech lidské činnosti. Proto jsme pro Vás připravili řešení k uspokojení Vašich nejnáročnějších potřeb.

Nejvyšší kvalita

2

Na stoprocentní funkčnost celé sítě a všech vysílačů dohlíží robustní systém
24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě jakékoliv odchylky informuje systém okamžitě administrátory mobilním telefonem.

Profesionální připojení

3

Naše síť využívá nejspolehlivější přímý přístup do sítě Internet prostřednictvím jednoho ze čtyř národních uzlů NIX českého Internetu. Zahraniční spojení je realizováno hned do několika hlavních uzlů na světě – AMS-IX, De-CIX, SIX a SITELIX, které sdružují několik desítek evropských i jiných států.

Precizní montáže

4

Kvalitní montáž zařízení je podmínkou správného fungování bezdrátového Internetu. Záleží nám na vysoké kvalitě, proto při práci na rozdíl od konkurence klademe vysoký důraz na precizní provedení montáže přijímacích jednotek a antén vč. svodů. Ke všem našim montážím přistupujeme jednotlivě a s pečlivostí.

Individuální přístup

5

Ať jste již běžný uživatel nebo profesionál, s námi se vždy domluvíte. Potřebujete-li k plnému využívání Internetu speciální nastavení (VPN, promapovaný port, …), rádi jej pro Vás nastavíme. Neodbydeme Vás, tak jako velké společnosti.

Zavoláme vám Zpět

Vyzkoušejte nás nezávazně ZDARMA

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.
    Do 24 hodin můžete být připojeni.