O NÁS

ITexpres s.r.o. je společnost podporující rozvoj Internetu v Plzni a okolí. Naším hlavním cílem je umožnit uživatelům rychlé, kvalitní, spolehlivé a skutečně neomezené připojení k Internetu a k němu všechny ostatní služby jako VoIP telefon, IPTV nebo hosting pro kompletní pokrytí Vašich potřeb.

Nabízíme trvalé připojení k celosvětové internetové síti, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pomocí moderní a spolehlivé technologie. Právě proto, že naše organizace nabízí své služby na lokální úrovni, věnuje velkou pozornost dodržování vysokého standardu nabízených služeb.

Pro firmy ale i domácnosti je velkou výhodou nonstop technická podpora pro zajistění spokojenosti zákazníka v každé hodině. Společně s okamžitým zásahem technika v místě poruchy.

Jako hlavní výhodu pro firemní zákazníky nabízíme individuální přístup. Ať se jedná o cenovou nabídku mimo standartní ceník nebo o nadstandartní síťové služby nutné pro chod firemní sítě. Neváhejte nás kontaktovat se současnou smlouvou a téměř určitě Vám připravíme zajímavější nabídku.

Kdo jsme?

Rychlost a pružnost

Rychlý, spolehlivý a pružný přístup k Internetu je nezbytnou součástí života každé moderní společnosti, prakticky ve všech oborech lidské činnosti. Proto jsme pro vás připravili řešení k uspokojení vašich nejnáročnějších potřeb

Nejvyšší kvalita

Na stoprocentní funkčnost celé sítě a všech vysílačů dohlíží robustní systém 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě jakékoliv odchylky informuje systém okamžitě administrátory mobilním telefonem.

Profesionální připojení

Naš síť využívá nejspolehlivější přímý přístup do sítě Internet prostřednictvím jednoho ze čtyř národních uzlů NIX českého Internetu. Zahraniční spojení je realizováno hned do několika hlavních uzlů na světě – AMS-IX, De-CIX, SIX a SITELIX, které sdružují několik desítek evropských i jiných států.

Precizní montáže

Kvalitní montáž zařízení je podmínkou správného fungování bezdrátového Internetu. Záleží nám na vysoké kvalitě, proto při práci na rozdíl od konkurence klademe vysoký důraz na precizní provedení montáže přijímacích jednotek a antén vč. svodů. Ke všem našim montážím přistupujeme jednotlivě a s pečlivostí.

Individuální přístup

Ať jste již běžný uživatel nebo profesionál, s námi se vždy domluvíte. Potřebujete-li k plnému využívání Internetu speciální nastavení (VPN, promapovaný port, …), rádi jej pro vás nastavíme. Neodbydeme vás, tak jako velké společnosti.