Vážení zákazníci,
od pondělí 16.3.2020 po dobu trvání nouzového stavu a dalších komplikací spojených se současnou pandemií přijímáme opatření k zajištění chodu sítě a bezpečnosti techniků i zákazníků.
Kanceláře v Zahradní ulici nebudou přístupné veřejnosti a všechny opravy a instalace budou prováděny při co nejmenším kontaktu se zákazníkem.
Primárně prosím kontaktujte vždy pouze naši technickou linku 608 095 001, kde s Vámi technici zkusí vše vyřesit po telefonu. Až v případě vážnějšího problému se domluvíte s technikem na řešení u Vás.
Vyresetované a rozbité WiFi routery budeme řešit doručením nových, nastavených ke dveřím za zálohu 500Kč. Po ukončení nouzového stavu bude možné nepoškozené zapůjčené wiFi routery vrátit u nás v kanceláři a vrátíme zálohu.
Instalace připojení a opravy přijímacích antén budou řešit technici individuálně. Ideálně při kontaktu s maximálně jedním členem rodiny a při co nejmenším kontaktu.
Hlavním cílem bude zajištění bezproblémového chodu sítě. Proto prosíme než cokoliv uděláte se zařízením doma volejte radši na technickou linku o radu. Předejdete tím zbytečným servisům, které technici nemusí zvládat zajistit.
Děkujeme za pozornost a pochopení ITexpres s.r.o.