Správce informačních technologií

Požadujeme:
Vzdělání zaměřené na informační technologie a elektro, velmi dobrý přehled v IT
Základní znalost správy Windows a Linux serverů, znalost instalace síťových služeb, instalace síťových aplikací atd.
Zkušenosti s bezdrátovými a LAN sítěmi
Flexibilní, pečlivý, zodpovědný s chutí se dále vzdělávat
Komunikativní s příjemným vystupováním a schopností samostatně řešit úkoly
Pokročilá znalost anglického jazyka
Vyžadujeme trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Znalost technologií Mikrotik, UBNT a síťových protokolů výhodou

Nabízíme:
Kreativní různorodou práci v mladém kolektivu
Možnost profesního růstu
Služební telefon, automobil, notebook, připojení k internetu
Nadstandardní ohodnocení s mzdovým růstem
Zaměstnanecké výhody

Pracovní náplň:
IT technik a správce realizující správy Windows a Linux serverů, servis LAN sítí, servis a instalace výpočetní techniky, výstavba a správa datových sítí. Vytváření nabídek pro zákazníky, objednávky HW atd.
Předpokládaná pracovní doba je od 8:00 do 16:30 (může se trochu měnit např. 9:00 – 17:30)
Pracovní okruh zájemců ideálně do 30km. Místo vykonávání práce je v Plzni a okolí.

Prosíme o zasílání životopisů na e-mailovou adresu kariera@itexpres.cz