Projektant junior v telekomunikacích

Požadujeme:
SŠ s maturitou/VOŠ/VŠ (Vzdělání ideálně zaměřené na informační technologie či elektro).
Znalost práce v grafickém programu AutoCAD či podobných programech (MicroStation, PowerDraft).
Znalost navrhování jednoho z oborů: optické sítě, elektro výkresů, průmyslové technologie.
Znalost práce na PC, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, se schopností samostatně řešit úkoly.

Komunikativnost s příjemným vystupováním.
Přesnost a smysl pro systematickou práci.
Trestně bezúhonný.
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
Výhodou bude, pokud budete mít znalost technologií používaných při výstavbě optických sítí.

Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci se zájmem o tento obor.

Nabízíme:
Nabízíme stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy.
Zaškolení kvalifikovanými pracovníky.
Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.
Pravidelný růst platu, 13. plat.
Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností.
Služební telefon včetně neomezeného volání, notebook, po zapracování možnost služebního auta.
Sick day, dovolená dle potřeby, 5 týdnů dovolené.

Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme 😉

Pracovní náplň:
Hledáme do našeho mladého kolektivu pečlivého a technicky nadaného projektanta s aktivní znalostí grafického programu AutoCAD, který se bude starat o zpracování projektové dokumentace optických tras, projednávat technická řešení a postupy projektů.
Součástí pracovní náplně bude zajišťování obhlídek základnových stanic pro přípravu a návrh konkrétních řešení. Práce bude prováděna pod dohledem zkušených a kvalifikovaných pracovníků po dobu zaškolení.
Předpokládaná pracovní doba je od 9:00 do 17:30 (může se měnit např. 8:00 – 16:30)
Pracovní okruh zájemců ideálně do 30 km. Místo vykonávání práce je v Plzni a okolí.

Chcete využít své dovednosti a zároveň se učit novým věcem? Přidejte se do našeho týmu 🙂

Prosíme o zasílání životopisu i s motivačním dopisem, abychom se dozvěděli, jaký skutečně jste, jaká je Vaše motivace a mohli poznat Vaše přednosti.

Přidej se k nám, telekomunikace nás baví!

Prosíme o zasílání životopisů na e-mailovou adresu kariera@itexpres.cz